My Favorite Movies
| BesosDulces's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 2 |
Stomp the Yard 2007, PG-13) |
|
| 3 |
You Got Served 2004, PG-13) |
|
| 4 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 5 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 6 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 7 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 8 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 9 |
High School Musical 2 2007, G) |
|
| 10 |
Bring It On: All or Nothing 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 12 |
Bring It On Again 2004, PG-13) |
|
| 13 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 14 |
A Walk to Remember 2002, PG) |














