My Favorite Movies
| bertpalmer's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |
|
| 2 |
The Wrestler 2008, R) |
|
| 3 |
Slumdog Millionaire 2008, R) |
|
| 4 |
Boy A 2007, R) |
|
| 5 |
About a Boy 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Body of Lies 2008, R) |
|
| 7 |
Brick Lane 2007, PG-13) |
|
| 8 |
The Lives of Others 2006, R) |
|
| 9 |
Pan's Labyrinth 2006, R) |
|
| 10 |
The Departed 2006, R) |










