My Favorite Movies


  benlloyd123's Rating My Rating
1
The Rocky Horror Picture Show 1975,  R)
The Rocky Horror Picture Show
filled with transvestites, what more could u ask for?
2
Monty Python and the Holy Grail 1974,  PG)
3
Monty Python's Life of Brian 1979,  R)
4
Blade 1998,  R)
5
Blade II 2002,  R)
6
Blade: Trinity 2004,  R)
7
Underworld 2003,  R)
8
Underworld: Evolution 2006,  R)
9
Alien 1979,  R)
10
AVP - Alien Vs. Predator 2004,  PG-13)
11
Aliens 1986,  R)
12
Alien Resurrection 1997,  R)
13
Alien3 1992,  R)
14
American Pie 2 2001,  R)
15
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
16
Resident Evil 2002,  R)
17
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
Resident Evil - Apocalypse
violent and funny! a winning combination
18
Final Destination 2000,  R)
Final Destination
gore fest!
19
Final Destination 2 2003,  R)
Final Destination 2
Gore fest again!
20
Final Destination 3 2006,  R)
Final Destination 3
Yet another GORE FEST!!

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments