Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  benice777's Rating My Rating
1
Ray 2004,  PG-13)
2
The Long Kiss Goodnight 1996,  R)
3
The Bone Collector 1999,  R)
4
The Nutty Professor 1996,  PG-13)
5
The Nutty Professor 1963,  Unrated)
6
Nutty Professor II - The Klumps 2000,  PG-13)
7
Money Talks 1997,  R)
8
For Love Or Money 1993,  PG)
9
Mo' Money 1992,  R)
10
From Dusk Till Dawn 2: Texas Blood Money 1998,  R)
11
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
12
Walking Tall 2004,  PG-13)
13
Walking Tall 1973,  R)
14
Walking Tall, Part 2 1975,  PG)
15
Dead Man Walking 1995,  R)
16
Walking and Talking 1996,  R)
17
Lady Killer 1995,  Unrated)
18
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
19
Kill Bill: Volume 1 2003,  R)
20
Kill Bill, Volume 2 2004,  R)
21
Sleeping Beauty 1959,  G)
22
Enemy of the State 1998,  R)
23
xXx: State of the Union 2005,  R)
24
The Silence of the Lambs 1991,  R)
25
Two Can Play That Game 2001,  R)
26
The Players Club 1998,  R)
27
Waiting to Exhale 1995,  R)
28
The Color Purple 1985,  PG-13)
29
Norbit 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments