My Favorite Movies


  bengali4000's Rating My Rating
1
Spider-Man 2002,  PG-13)
Spider-Man
i like the spider moves
2
Spider Forest 2004,  R)
Spider Forest
i like the spider moves
3
The Matrix 1999,  R)
4
The Matrix Reloaded 2003,  R)
5
The Matrix Revisited 2001,  Unrated)
6
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001,  PG-13)
7
Ring Around the Rosie 2006,  R)
8
The Batman (An Evening with Batman and Robin) 1943,  Unrated)
9
Batman Returns 1992,  PG-13)
10
Batman & Robin 1997,  PG-13)
11
Men in Black 1997,  PG-13)
12
Men in Black II 2002,  PG-13)
13
Mission Impossible 1996,  PG-13)
14
Mission Impossible 2 2000,  PG-13)
15
Mission: Impossible III 2006,  PG-13)
16
Mighty Joe Young 1998,  PG)
17
D2: The Mighty Ducks 1994,  PG)
18
Blade Runner 1982,  R)
19
Blade 1998,  R)
20
XXX 2002,  PG-13)
21
Taare Zameen Par 2007,  PG)
22
Spider-Man 3 2007,  PG-13)
Spider-Man 3
i like the spider moves

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. bengali4000
    bengali4000 posted 4 years ago

    i love this movie