My Favorite Movies
| bemine18's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 2 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 5 |
The Ring 2002, PG-13) |
|
| 6 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 7 |
Dead Silence 2006, R) |
|
| 8 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 9 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 10 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 11 |
E.T. The Extra-Terrestrial 1982, PG) |
|
| 12 |
Mean Girls 2004, PG-13) |












