My Favorite Movies
Give list a short description
| belle200427's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 2 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 4 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 6 |
Just Write 1998, PG-13) |
|
| 7 |
Mr. Holland's Opus 1995, PG) |
|
| 8 |
Dr. Dolittle 3 2006, PG) |
|
| 9 |
Love Comes Softly 2003, Unrated) |
|
| 10 |
Love's Abiding Joy 2006, PG) |










