My Favorite Movies
| belldandy011's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Fireproof 2008, PG) |
|
| 2 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 3 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 4 |
Transformers 2007, PG-13) |
|
| 5 |
Enchanted 2007, PG) |
|
| 6 |
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003, PG-13) |
|
| 7 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 8 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Ever After: A Cinderella Story 1998, PG-13) |
|
| 10 |
Ah! My Goddess - The Movie 2001, Unrated) |










