My Favorite Movies


  bellabrena1's Rating My Rating
1
Memento 2000,  R)
Memento
Remember Sammy Jankis.
2
American History X 1998,  R)
American History X
"I believe in death, destruction, chaos, filth, and greed."
3
21 Grams 2003,  R)
21 Grams
"The earth turned to bring us closer. It turned on itself and in us, until it finally brought us together in this dream.."
4
The Saint 1997,  PG-13)
The Saint
Ouuch! Valeri Nikolayev..
5
Ed Wood 1994,  R)
6
Sleepy Hollow 1999,  R)
7
The Exorcist 1973,  R)
8
Im Juli. (In July) 2000,  Unrated)
Im Juli. (In July)
GördüÄ?üm en güzel aÅ?k öyküsü. aptal aÅ?k filmleri gibi kliÅ?e ve sıkıntılı detaylarla dolu deÄ?il.. Ã?stelik bu filmi seyredene İdil Ã?ner'in güzel sesinden "GüneÅ?im" adlı bir Å?arkı dinleme fırsatı da veriliyor.. Hayvanlarcasına tavsiye etmekle kalmam ısrarcı bile olurum..
9
Janghwa, Hongryeon (A Tale of Two Sisters) 2003,  R)
10
Sin City 2005,  R)
11
Lucky Number Slevin 2006,  R)
12
Erik The Viking 1989,  PG-13)
13
The Book of Stars 1999,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments