My Favorite Movies


  bellabarney23's Rating My Rating
1
True Stories 1986,  PG)
2
Mean Girls 2004,  PG-13)
3
Wolf Creek 2004,  R)
Wolf Creek
Best Movie ever !! Really enjoyed it!
4
Horror 2002,  R)
5
The Wedding Singer 1998,  PG-13)
6
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
10 Things I Hate About You
loved it great movie
7
How to Lose a Guy in 10 Days 2003,  PG-13)
8
Billy Madison 1995,  PG-13)
9
Just My Luck 2006,  PG-13)
10
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
excellent movie very funny
11
Wedding Crashers 2005,  R)
Wedding Crashers
pretty good one

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments