Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  belen192004's Rating My Rating
1
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
LOVE it!
2
TMNT 2007,  PG)
TMNT
Like this movie a lot!
3
Identity 2003,  R)
4
Mystic River 2003,  R)
Mystic River
Love this movie!
5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Love this movie!
6
Saw 2004,  R)
7
Saw II 2005,  R)
8
Saw III 2006,  R)
9
The Punisher 2004,  R)
The Punisher
LOVE this movie!
10
The Bourne Identity 2002,  PG-13)
11
Flags of Our Fathers 2006,  R)
12
War of the Worlds 2005,  PG-13)
13
The Interpreter 2005,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
15
Duplex (Our House) 2003,  PG-13)
16
Final Destination 2000,  R)
Final Destination
LOVE IT!
17
Final Destination 2 2003,  R)
18
Final Destination 3 2006,  R)
19
Spin 2004,  PG-13)
Spin
This movie was GREAT!
20
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
21
American Me 1992,  R)
22
Crank 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments