My Favorite Movies


  bekka1973's Rating My Rating
1
Step Up 2006,  PG-13)
2
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
3
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
4
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
5
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
6
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
7
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
8
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
9
The Matrix 1999,  R)
10
Grease 1978,  PG)
11
She's the Man 2006,  PG-13)
12
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
13
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
14
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
15
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
Harry Potter and the Order of the Phoenix
I really liked this movie! I like them all..the whole series and I cant wait to get a look at the new book (last one) aww :(
16
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe 2005,  PG)
17
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)
18
School of Rock 2003,  PG-13)
19
Click 2006,  PG-13)
20
Bring It On 2000,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments