My Favorite Movies


  BeeMine4ever's Rating My Rating
1
Interview with the Vampire 1994,  R)
Interview with the Vampire
have you read the books!! Very very goooood
2
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
THE BEST LOVE STORY...
3
Underworld 2003,  R)
4
Underworld: Evolution 2006,  R)
Underworld: Evolution
love vampires...the way they live and need to survive...great movie
5
A Night at the Roxbury 1998,  PG-13)
A Night at the Roxbury
yessssssss
6
Saw III 2006,  R)
Saw III
breathtaking...suprising...must see movie
7
Saw II 2005,  R)
Saw II
so awful it's awsome
8
Saw 2004,  R)
9
The Breakfast Club 1985,  R)
The Breakfast Club
THE #1 MOVIE still actual
10
City of Angels 1998,  PG-13)
City of Angels
Very nice...love the description she makes of a pear...and him of her...very poetic

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments