My Favorite Movies
| BeeCharm's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 2 |
My Best Friend's Wedding 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Runaway Bride 1999, PG) |
|
| 4 |
Charlie's Angels 2000, PG-13) |
|
| 5 |
Charlie's Angels - Full Throttle 2003, PG-13) |
|
| 6 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 9 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 10 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009, PG-13) |
|
| 12 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 2010, PG-13) |
|
| 13 |
Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 2011, PG-13) |
|
| 14 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 15 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |















