My Favorite Movies
| Beckz162's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shaun of the Dead 2004, R) |
|
| 2 |
National Lampoon's Van Wilder (Party Liaison) 2002, R) |
|
| 3 |
Johnny English 2003, PG) |
|
| 4 |
Love Actually 2003, R) |
|
| 5 |
The Haunting 1999, PG-13) |
|
| 6 |
Bad Boys 1995, R) |
|
| 7 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 8 |
I, Robot 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 10 |
Shanghai Knights 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Hot Fuzz 2006, R) |
|
| 12 |
Run Fatboy Run 2008, PG-13) |
|
| 13 |
The Full Monty 1997, R) |
|
| 14 |
Hot Shots! 1991, PG-13) |
|
| 15 |
There's Something About Mary 1998, R) |
|
| 16 |
Hot Shots! Part Deux 1993, PG-13) |
|
| 17 |
JCVD (Van Dammage) 2008, R) |

















