Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  beckyprat's Rating My Rating
1
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
2
Finding Nemo 2003,  G)
3
Mean Girls 2004,  PG-13)
4
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
5
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
6
Gladiator 2000,  R)
7
Wedding Crashers 2005,  R)
8
She's the Man 2006,  PG-13)
9
300 2007,  R)
10
Grease 1978,  PG)
11
Braveheart 1995,  R)
12
The Blair Witch Project 1999,  R)
13
Book of Shadows - Blair Witch 2 2013,  R)
14
Catch Me If You Can 2002,  PG-13)
15
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
16
Resident Evil - Apocalypse 2004,  R)
17
Schindler's List 1993,  R)
18
Top Gun 1986,  PG)
19
Out to Sea 1997,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments