My Favorite Movies
| becksoki7's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 2 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 4 |
The Last Samurai 2003, R) |
|
| 5 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 6 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003, PG-13) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 10 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Meet Joe Black 1998, PG-13) |
|
| 12 |
The Lord of the Rings: The Two Towers 2002, PG-13) |
|
| 13 |
Fishtales 2007, PG) |













