My Favorite Movies


  beckidando's Rating My Rating
1
Fear and Loathing in Las Vegas 1998,  R)
2
Clerks 1994,  R)
3
Clerks II 2006,  R)
4
Jay and Silent Bob Strike Back 2001,  R)
5
Saw 2004,  R)
6
Saw (short film) 2003,  Unrated)
7
House of Flying Daggers (Shi mian mai fu) 2004,  PG-13)
8
Hero 2002,  PG-13)
9
Memoirs of a Geisha 2005,  PG-13)
10
Hero (Accidental Hero) 1992,  PG-13)
11
Vegas Vacation 1997,  PG)
12
National Lampoon's Christmas Vacation 1989,  PG-13)
13
National Lampoon's European Vacation 1985,  PG-13)
14
National Lampoon's Vacation 1983,  R)
15
Saw III 2006,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments