My Favorite Movies
Give list a short description
| beckers86's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 2 |
Fight Club 1999, R) |
|
| 3 |
The Silence of the Lambs 1991, R) |
|
| 4 |
The Evil Dead 1981, R) |
|
| 5 |
Freddy vs. Jason 2003, R) |
|
| 6 |
A Nightmare on Elm Street 3 - Dream Warriors 1987, R) |
|
| 7 |
The Hills Have Eyes 1977, R) |
|
| 8 |
Red Dragon 2002, R) |
|
| 9 |
The Hills Have Eyes 2006, R) |
|
| 10 |
Freaks 1932, Unrated) |
|
| 11 |
Disorderlies 1987, PG) |
|
| 12 |
Re-Animator 1985, R) |
|
| 13 |
Ravenous 1999, R) |
|
| 14 |
Desperado 1995, R) |
|
| 15 |
Fear and Loathing in Las Vegas 1998, R) |
|
| 16 |
Manos: The Hands of Fate 1966, Unrated) |
|
| 17 |
Night of the Living Dead 1968, R) |
|
| 18 |
Scarface 1983, R) |
|
| 19 |
Seven (Se7en) 1995, R) |
|
| 20 |
Spaceballs 1987, PG) |
|
| 21 |
Midnight Madness 1980, PG) |





















