My Favorite Movies


  becka2009's Rating My Rating
1
Cry-Baby 1990,  PG-13)
2
Not Another Teen Movie 2001,  R)
3
American History X 1998,  R)
American History X
i love this one
4
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
Titanic (in 3D)
i cryed
5
Final Destination 2 2003,  R)
6
Urban Legends: Final Cut 2000,  R)
7
Final Destination 3 2006,  R)
8
Final Destination 2000,  R)
9
My Little Eye 2002,  R)
10
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
loved it
11
My Date with Drew 2003,  PG)
My Date with Drew
loved it
12
Cry Wolf 2005,  PG-13)
Cry Wolf
loved it
13
Casanova 2005,  R)
Casanova
loved it
14
Juno 2007,  PG-13)
Juno
have not seen it but want to
15
Disturbia 2007,  PG-13)
Disturbia
loved it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments