My Favorite Movies
| BechiBoop's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Jackass - The Movie 2002, R) |
|
| 2 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Wedding Crashers 2005, R) |
|
| 4 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 5 |
Toy Story 1995, G) |
|
| 6 |
Monsters, Inc. 2001, G) |
|
| 7 |
Dodgeball - A True Underdog Story 2004, PG-13) |
|
| 8 |
Wayne's World 1992, PG-13) |
|
| 9 |
Happy Gilmore 1996, PG-13) |
|
| 10 |
The Waterboy 1998, PG-13) |










