Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  beccaolivia's Rating My Rating
1
Serendipity 2001,  PG-13)
Serendipity
one of the best films i've ever seen
2
Rent 2005,  PG-13)
Rent
totally amazing, i really love it!!!
3
The Sisterhood of the Traveling Pants 2005,  PG)
The Sisterhood of the Traveling Pants
the best film ever!!!
4
The Sisterhood of the Traveling Pants 2 2008,  PG-13)
The Sisterhood of the Traveling Pants 2
second best film ever!
5
Definitely, Maybe 2008,  PG-13)
Definitely, Maybe
great
6
Wild Child 2009,  PG-13)
Wild Child
classic, love it
7
The Parent Trap 1998,  PG)
8
Click 2006,  PG-13)
Click
love it
9
The Lake House 2006,  PG)
10
Laurel Canyon 2002,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments