My Favorite Movies


  beccabiccy's Rating My Rating
1
Rocky 1976,  PG)
Rocky
i fukin love tht film it is so lovley and slyvester stallone is very so sexy xxxx
2
Rocky V 1990,  PG-13)
Rocky V
mint
3
Rocky Balboa 2006,  PG)
Rocky Balboa
i fukin loved the flm it is mint coz i am a big fan i love u slyvester stallone it is one sad movie i cryed my heart out but i loved it.
4
Rocky III 1982,  PG)
Rocky III
mint
5
Rocky II 1979,  PG)
Rocky II
mint
6
Jump In! 2007,  Unrated)
Jump In!
mint
7
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
tht is one mint film i think there should be a save the last dance 2 out
8
Save the Last Dance 2 2006,  PG-13)
Save the Last Dance 2
looks gd
9
Men of Honor 2000,  R)
Men of Honor
it is fukin mint i love it it is my best film ever
10
Men in Black 1997,  PG-13)
Men in Black
mint will is mine to
11
Men in Black II 2002,  PG-13)
Men in Black II
fukin mint ew will is lush ew
12
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
it is mint a would love to see a number 2 film to it coz of the way it finished it as mint a roo i loved it

i wish was haliary duff coz she gets with chad and he is fukin lovley wish it was me
13
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
fukin mint ew
14
The Pursuit of Happyness 2006,  PG-13)
The Pursuit of Happyness
looks mint eew
15
Ali 2001,  R)
Ali
fab
16
Bad Boys II 2003,  R)
Bad Boys II
gd
17
Bad Boys 1995,  R)
Bad Boys
gd
18
Shark Tale 2004,  PG)
Shark Tale
gd
19
I, Robot 2004,  PG-13)
I, Robot
gd
20
Wild Wild West 1999,  PG-13)
Wild Wild West
gd
21
Double Jeopardy 1999,  R)
Double Jeopardy
fab
22
Alien Autopsy 2006,  PG-13)
Alien Autopsy
fab
23
Grease 1978,  PG)
Grease
grease is mint to
24
Grease 2 1982,  PG)
Grease 2
i love it. it is the best film ever and so is number one i loved at to.
25
Hairspray 2007,  PG)
Hairspray
fukin mint i love the film and i seen it before anyone else lol
26
Camp Rock 2008,  G)
Camp Rock
fukin mint x i lv this film xxxxx nd joe jonas (SHANE) xxxxxxxxxxxxxxxxxx
27
Rocky IV 1985,  PG)
Rocky IV
I fukin lv this film. i lv the bit where rocky is in the car and the song no easy way out cums on i cryed at it coz he is thinkin about apollo and mickey in his head xxxxxxxxxxxxxxx It is just the best fukin film goin. I lv u sylvester stallone xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
28
High School Musical 2006,  G)
High School Musical
mint i want to see a number 2 and 3 film to it plz
29
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
fukin mint ew i lv zac efron ryan and corbin bleu thy are funkin sexi xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx defo zac xxxxxxxxxxxxxxxx

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments