My Favorite Movies
| Beccaa123's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 2 |
Saw 2004, R) |
|
| 3 |
Saw II 2005, R) |
|
| 4 |
Saw III 2006, R) |
|
| 5 |
Cruel Intentions 1999, R) |
|
| 6 |
The Craft 1996, R) |
|
| 7 |
Practical Magic 1998, PG-13) |
|
| 8 |
When a Stranger Calls 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 10 |
Bridget Jones - The Edge of Reason 2004, R) |
|
| 11 |
A Nightmare on Elm Street 1984, R) |
|
| 12 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |












