Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. bEcCa55
  2. Rebecca

pirates of the carribean, grease,chicago,beauty and the beast, oliver and company, the incredibles,king arthur, star wars:revenge of the sith, matrix1

  bEcCa55's Rating My Rating
1
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 1999,  PG)
2
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 2002,  PG)
3
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005,  PG-13)
4
Star Wars: Episode IV - A New Hope 1977,  PG)
5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980,  PG)
6
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983,  PG)
7
What's Eating Gilbert Grape 1993,  PG-13)
8
Billy Madison 1995,  PG-13)
9
Jackass - The Movie 2002,  R)
10
Sleepy Hollow 1999,  R)
11
Edward Scissorhands 1990,  PG-13)
12
The Bone Collector 1999,  R)
13
Cry-Baby 1990,  PG-13)
14
Big Daddy 1999,  PG-13)
15
The Matrix 1999,  R)
16
The Incredibles 2004,  PG)
17
Beauty and the Beast 1991,  G)
18
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
19
Oliver & Company 1988,  G)
20
Grease 1978,  PG)
21
King Arthur 2004,  PG-13)
22
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
23
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
24
The Ringer 2005,  PG-13)
25
Chicago 2002,  PG-13)
26
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
johnny depp 4 life

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments