Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  becadiane's Rating My Rating
1
My Family 1995,  R)
My Family
Best movie!!!I saw so many of my own family members in the characters of this movie.
2
Zoot Suit 1981,  R)
3
Shrek 2 2004,  PG)
4
The Notebook 2004,  PG-13)
5
Hitch 2005,  PG-13)
6
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
7
The Incredibles 2004,  PG)
8
Grease 1978,  PG)
9
Seven Brides for Seven Brothers 1954,  G)
10
The Matrix 1999,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments