My Favorite Movies
Give list a short description
| bec1989's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Big Daddy 1999, PG-13) |
|
| 2 |
Dumb and Dumber 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Meet the Parents 2000, PG-13) |
|
| 4 |
13 Going on 30 (Suddenly 30) 2004, PG-13) |
|
| 5 |
Ace Ventura - When Nature Calls 1995, PG-13) |
|
| 6 |
The Parent Trap 1998, PG) |
|
| 7 |
The Science of Sleep 2006, R) |
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006, PG-13) |
|
| 9 |
Animal Attraction 1999, R) |
|
| 10 |
Bridget Jones's Diary 2001, R) |
|
| 11 |
Some Like It Hot 1959, Unrated) |
|
| 12 |
Ocean's Eleven 2001, PG-13) |
|
| 13 |
Shallow Hal 2001, PG-13) |
|
| 14 |
Edward Scissorhands 1990, PG-13) |














