My Favorite Movies
| bebecob's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 2 |
Gattaca 1997, PG-13) |
|
| 3 |
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Original Sin 2001, R) |
|
| 5 |
Taking Lives 2004, R) |
|
| 6 |
Sky Captain and the World of Tomorrow 2004, PG) |
|
| 7 |
Beyond Borders 2003, R) |
|
| 8 |
Life or Something Like It 2002, PG-13) |
|
| 9 |
Pushing Tin 1999, R) |
|
| 10 |
Beowulf 2007, PG-13) |
|
| 11 |
Gia 1998, R) |
|
| 12 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |
|
| 13 |
Lara Croft - Tomb Raider 2001, PG-13) |
|
| 14 |
The Good Shepherd 2006, R) |
|
| 15 |
Foxfire 1996, R) |
|
| 16 |
A Mighty Heart 2007, R) |
|
| 17 |
Cyborg 2 1993, R) |
|
| 18 |
The Bone Collector 1999, R) |
|
| 19 |
Gone in 60 Seconds (Gone in Sixty Seconds) 2000, PG-13) |
|
| 20 |
Hackers 1995, PG-13) |
|
| 21 |
Playing by Heart 1998, R) |
|
| 22 |
Alexander 2004, R) |
|
| 23 |
Girl, Interrupted 1999, R) |
|
| 24 |
Out of Time 2003, PG-13) |
|
| 25 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
























