Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  bebebreda's Rating My Rating
1
Pearl Harbor 2001,  PG-13)
2
Drake and Josh Go Hollywood 2006,  Unrated)
3
The Simpsons Movie 2007,  PG-13)
4
No Reservations 2007,  PG)
5
Bring It On 2000,  PG-13)
6
Mean Girls 2004,  PG-13)
7
The Hot Chick 2002,  PG-13)
8
What Dreams May Come 1998,  PG-13)
9
Freaky Friday 2003,  PG)
10
We are the Strange 2007,  Unrated)
11
The Nightmare Before Christmas 1993,  PG)
12
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
13
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
14
When a Stranger Calls 1979,  R)
15
When a Stranger Calls Back 1993,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments