My Favorite Movies


  beautyunseen's Rating My Rating
1
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
2
Kate & Leopold 2001,  PG-13)
3
You, Me and Dupree 2006,  PG-13)
4
Superman Returns 2006,  PG-13)
5
Click 2006,  PG-13)
6
Transporter 2 2005,  PG-13)
7
Kicking & Screaming 2005,  PG)
8
Serendipity 2001,  PG-13)
9
Eternal Sunshine Of The Spotless Mind 2004,  R)
10
Notting Hill 1999,  PG-13)
11
Paradise, Hawaiian Style 1966,  G)
12
Girl Happy 1965,  Unrated)
13
Happy Feet 2006,  PG)
Happy Feet
I love it! So cute and its one that can be watched over and over again with the neice and nephew without getting tired of it
14
Catch and Release 2007,  PG-13)
15
Summer Catch 2001,  PG-13)
16
Head Over Heels 2001,  PG-13)
17
Get Over It 2001,  PG-13)
18
X-Men: The Last Stand 2006,  PG-13)
19
Men in Black II 2002,  PG-13)
20
Matchstick Men 2003,  PG-13)
21
X-Men 2000,  PG-13)
22
X2: X-Men United 2003,  PG-13)
23
Men in Black 1997,  PG-13)
24
Three Men and a Little Lady 1990,  PG)
25
Three Men and a Baby (3 Men and a Baby) 1987,  PG)
26
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
27
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
28
Step Up 2006,  PG-13)
29
Mean Girls 2004,  PG-13)
30
The Notebook 2004,  PG-13)
31
Finding Nemo 2003,  G)
32
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
33
A Walk to Remember 2002,  PG)
34
Dirty Dancing 1987,  PG-13)
35
White Chicks 2004,  PG-13)
36
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
37
Shrek 2 2004,  PG)
38
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
39
Mr. & Mrs. Smith 2005,  PG-13)
40
50 First Dates 2004,  PG-13)
41
A Cinderella Story 2004,  PG)
42
Pretty Woman 1990,  R)
43
She's the Man 2006,  PG-13)
44
10 Things I Hate About You 1999,  PG-13)
45
John Tucker Must Die 2006,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments