My Favorite Movies
| beautysquid's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Devil Wears Prada 2006, PG-13) |
|
| 2 |
Nanny McPhee 2006, PG) |
|
| 3 |
Beauty Shop 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Mr. Deeds 2002, PG-13) |
|
| 5 |
Ice Age 2002, PG) |
|
| 6 |
Honey 2003, PG-13) |
|
| 7 |
Bring It On 2000, PG-13) |
|
| 8 |
Gung Ho 1986, PG-13) |
|
| 9 |
Moulin Rouge 1952, Unrated) |
|
| 10 |
Mr. & Mrs. Smith 2005, PG-13) |










