My Favorite Movies


  beauceai's Rating My Rating
1
Seven (Se7en) 1995,  R)
2
Fight Club 1999,  R)
3
American History X 1998,  R)
4
25th Hour 2002,  R)
5
The Painted Veil 2006,  PG-13)
6
Tim Burton's Corpse Bride 2005,  PG)
7
Chocolat 2000,  PG-13)
8
Batman 1989,  PG-13)
9
Planet of the Apes 2001,  PG-13)
10
The Devil's Rejects 2005,  R)
11
Playing by Heart 1998,  R)
12
The Notebook 2004,  PG-13)
The Notebook
great movie i've loved it.wacht it like 5 times the chemestry between ryan and rachel is amazing.is a movie for all ages.

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments