My Favorite Movies


  beatgladiator's Rating My Rating
1
Gladiator 2000,  R)
Gladiator
mega movie =)
2
Texas Chainsaw Massacre: The Beginning 2006,  R)
3
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III 1990,  R)
Leatherface: The Texas Chainsaw Massacre III
wraauw
4
Man on Fire 2004,  R)
5
Freddy vs. Jason 2003,  R)
6
The Evil Dead 1981,  R)
7
Van Helsing 2004,  PG-13)
8
The Ring 2002,  PG-13)
9
Saw III 2006,  R)
10
A Nightmare on Elm Street 1984,  R)
11
Scream 1996,  R)
12
Ghost Ship 2002,  R)
13
Stay Alive 2006,  PG-13)
14
Hostel 2006,  R)
15
House of Wax 1953,  Unrated)
16
House of 9 2005,  R)
17
The Hills Have Eyes 2006,  R)
18
Final Destination 3 2006,  R)
19
Urban Legends: Final Cut 2000,  R)
20
Final Terror 1981,  R)
21
Hannibal Rising 2007,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments