My Favorite Movies
| beatclub's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Next 2007, PG-13) |
|
| 2 |
Déjà Vu 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Paycheck 2003, PG-13) |
|
| 4 |
Memento 2000, R) |
|
| 5 |
The Dark Knight 2008, PG-13) |
|
| 6 |
American Gangster 2007, R) |
|
| 7 |
300 2007, R) |
|
| 8 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |
|
| 9 |
Sin City 2005, R) |
|
| 10 |
The Fountain 2006, PG-13) |
|
| 11 |
Rush Hour 1998, PG-13) |
|
| 12 |
Running Scared 2005, R) |
|
| 13 |
The Prestige 2006, PG-13) |













