My Favorite Movies
| beachfanatic's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001, PG-13) |
|
| 2 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 3 |
Forrest Gump 1994, PG-13) |
|
| 4 |
Angels & Demons 2009, PG-13) |
|
| 5 |
G.I. Joe: Rise of Cobra 2009, PG-13) |
|
| 6 |
Get Smart 2008, PG-13) |
|
| 7 |
Gladiator 2000, R) |
|
| 8 |
Up 2009, PG) |
|
| 9 |
Moulin Rouge! 2001, PG-13) |
|
| 10 |
The Curious Case of Benjamin Button 2008, PG-13) |
|
| 11 |
Marley & Me 2008, PG) |
|
| 12 |
Hancock 2008, PG-13) |












