My Favorite Movies


  bdoug3480's Rating My Rating
1
Fight Club 1999,  R)
2
Snatch 2001,  R)
3
Green Street Hooligans 2005,  R)
4
The Boondock Saints 2000,  R)
5
Seven (Se7en) 1995,  R)
6
Troy 2004,  R)
7
Braveheart 1995,  R)
8
American History X 1998,  R)
9
25th Hour 2002,  R)
10
Ash Wednesday 2002,  R)
11
The Devil's Rejects 2005,  R)
12
The Nativity Story 2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments