My Favorite Movies
| bcubabe2008's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Beetlejuice 1988, PG) |
|
| 2 |
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 2005, PG-13) |
|
| 3 |
Rumor Has It 2005, PG-13) |
|
| 4 |
Grandma's Boy 2006, R) |
|
| 5 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 6 |
The Benchwarmers 2006, PG-13) |
|
| 7 |
Take the Lead 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Scary Movie 4 2006, PG-13) |
|
| 9 |
A Walk to Remember 2002, PG) |
|
| 10 |
The Notebook 2004, PG-13) |
|
| 11 |
Blades of Glory 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Premonition 2007, PG-13) |












