My Favorite Movies
| bclover19's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You 1999, PG-13) |
|
| 3 |
Beauty And The Beast - Belle's Magical World 2003, G) |
|
| 4 |
The Little Mermaid 1989, G) |
|
| 5 |
Ice Princess 2005, G) |
|
| 6 |
The Princess Diaries 2001, G) |
|
| 7 |
The Princess Diaries 2 - Royal Engagement 2004, G) |
|
| 8 |
The Lake House 2006, PG) |
|
| 9 |
Disturbia 2007, PG-13) |
|
| 10 |
Wild Hogs 2007, PG-13) |
|
| 11 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |











