My Favorite Movies


  bballchic84's Rating My Rating
1
Blades of Glory 2007,  PG-13)
Blades of Glory
awsome
2
Glory Road 2006,  PG)
3
House of Wax 2005,  R)
4
Big Momma's House 2 2006,  PG-13)
5
Big Momma's House 2000,  PG-13)
6
White Chicks 2004,  PG-13)
7
Bad News Bears 2005,  PG-13)
8
Legally Blonde 2 - Red, White & Blonde 2003,  PG-13)
9
Man of the Year 2006,  PG)
10
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
11
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: At Worlds End
i cant wait
13
Date Movie 2006,  PG-13)
14
Little Man 2006,  PG-13)
Little Man
dat iz soooooooo funny
15
Scary Movie 2000,  R)
16
Scary Movie 2 2001,  R)
17
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
18
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
Scary Movie 4
i loved it!!!!!!!
19
Stick It 2006,  PG)
20
Epic Movie 2007,  PG-13)
21
Wild Hogs 2007,  PG-13)
22
The Marine 2006,  PG-13)
23
High School Musical 2006,  G)
24
The Dukes of Hazzard 2005,  PG-13)
25
Norbit 2007,  PG-13)
26
Stomp the Yard 2007,  PG-13)
Stomp the Yard
i love dat movie
27
The Longest Yard 2005,  PG-13)
28
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
29
When a Stranger Calls 2006,  PG-13)
30
Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd 2003,  PG-13)
31
Coyote Ugly 2000,  PG-13)
32
Napoleon Dynamite 2004,  PG)
33
Elf 2003,  PG)
34
Happy Feet 2006,  PG)
35
The Sandlot 1993,  PG)
36
The Sandlot 2 2005,  PG)
37
Peter Pan 2003,  PG)
38
Titanic (in 3D) 2012,  PG-13)
39
Feel the Noise 2007,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments