Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  bazzett's Rating My Rating
1
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl
Enjoyed it more on the big screen
2
Save the Last Dance 2001,  PG-13)
Save the Last Dance
I enjoyed this movie
3
The Ring 2002,  PG-13)
The Ring
Scary as
4
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
2 Fast 2 Furious
like the cars and the action
5
Meet The Fockers 2004,  PG-13)
Meet The Fockers
not as good as I thought it would be
6
White Chicks 2004,  PG-13)
White Chicks
Funny
7
There's Something About Mary 1998,  R)
There's Something About Mary
Like this comedy
8
Shrek 2 2004,  PG)
Shrek 2
like the first one better
9
The Lord of the Rings: The Return of the King 2003,  PG-13)
The Lord of the Rings: The Return of the King
Liked it hard out because of the actors but it was abit too long
10
Hitch 2005,  PG-13)
Hitch
I liked this one and the comedy

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments