My Favorite Movies
| bayoulady03's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Boondock Saints 2000, R) |
|
| 2 |
Interview with the Vampire 1994, R) |
|
| 3 |
Queen of the Damned 2002, R) |
|
| 4 |
Bram Stoker's Dracula 1992, R) |
|
| 5 |
Underworld 2003, R) |
|
| 6 |
Underworld: Evolution 2006, R) |
|
| 7 |
Pitch Black 2000, R) |
|
| 8 |
The Chronicles of Riddick 2004, PG-13) |
|
| 9 |
Blade 1998, R) |
|
| 10 |
Blade II 2002, R) |
|
| 11 |
Blade: Trinity 2004, R) |
|
| 12 |
The Lost Boys 1987, R) |
|
| 13 |
Tim Burton's Corpse Bride 2005, PG) |
|
| 14 |
The Nightmare Before Christmas 1993, PG) |
|
| 15 |
Stephen King's Rose Red 2002, PG-13) |
|
| 16 |
The Princess Bride 1987, PG) |
|
| 17 |
Clerks 1994, R) |
|
| 18 |
Clerks II 2006, R) |
|
| 19 |
Almost Famous 2000, R) |



















