My Favorite Movies
| baybymimi90's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Son of the Mask 2005, PG) |
|
| 2 |
Little Man 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 4 |
Failure to Launch 2006, PG-13) |
|
| 5 |
The Wendell Baker Story 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Johnny English 2003, PG) |
|
| 7 |
Shrek 2001, PG) |
|
| 8 |
Shrek 2 2004, PG) |
|
| 9 |
Shrek the Third 2007, PG) |
|
| 10 |
The Mask 1994, PG-13) |
|
| 11 |
Ghost Rider 2007, PG-13) |
|
| 12 |
Big Momma's House 2 2006, PG-13) |
|
| 13 |
The Passion of the Christ 2004, R) |
|
| 14 |
New York Minute 2004, PG) |
|
| 15 |
Mr. Bean's Holiday 2007, G) |
|
| 16 |
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005, PG-13) |
|
| 17 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004, PG) |
|
| 18 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002, PG) |
|
| 19 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007, PG-13) |
|
| 20 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001, PG) |
|
| 21 |
Shall We Dance 2004, PG-13) |
|
| 22 |
Twilight 2008, PG-13) |
|
| 23 |
The Twilight Saga: New Moon 2009, PG-13) |
|
| 24 |
Love and Other Drugs 2010, R) |
|
| 25 |
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader 2010, PG) |

























