My Favorite Movies
| batchjnr's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Step Up 2006, PG-13) |
|
| 2 |
John Tucker Must Die 2006, PG-13) |
|
| 3 |
Green Street Hooligans 2005, R) |
|
| 4 |
Halloween 1978, R) |
|
| 5 |
She's the Man 2006, PG-13) |
|
| 6 |
Last Holiday 2006, PG-13) |
|
| 7 |
X-Men: The Last Stand 2006, PG-13) |
|
| 8 |
Fantastic Four 2005, PG-13) |
|
| 9 |
True Lies 1994, R) |
|
| 10 |
Terminator 2: Judgment Day 1991, R) |
|
| 11 |
The Terminator 1984, R) |
|
| 12 |
Saw 2004, R) |
|
| 13 |
Saw II 2005, R) |
|
| 14 |
Saw III 2006, R) |
|
| 15 |
The Cheetah Girls 2 2006, G) |
|
| 16 |
Jump In! 2007, Unrated) |
|
| 17 |
High School Musical 2006, G) |
|
| 18 |
High School Musical 2 2007, G) |


















