My Favorite Movies


  1. basukaushik
  2. Kaushik

As for me, I love action movies, they're just fun to watch, screw story, character development, etc, I just want to go to a movie and be entertained.

  basukaushik's Rating My Rating
1
Terminator 2: Judgment Day 1991,  R)
2
Cyborg 1989,  R)
3
Cyborg 3: The Recycler (Cyborg 3: The Creation) 1994,  R)
4
Predator 1987,  R)
5
War of the Worlds 2005,  PG-13)
6
Happy Gilmore 1996,  PG-13)
7
Anger Management 2003,  PG-13)
8
American Pie 1999,  R)
9
Blade: Trinity 2004,  R)
10
The Matrix Revolutions 2003,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments