My Favorite Movies
| BasTaI2d's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Ice Age 2: The Meltdown 2006, PG) |
|
| 2 |
V for Vendetta 2006, R) |
|
| 3 |
The Pink Panther 2006, PG) |
|
| 4 |
The Longest Yard 2005, PG-13) |
|
| 5 |
Coach Carter 2005, PG-13) |
|
| 6 |
Bad Boys II 2003, R) |
|
| 7 |
Finding Nemo 2003, G) |
|
| 8 |
8 Mile 2002, R) |
|
| 9 |
Remember the Titans 2000, PG) |
|
| 10 |
Scary Movie 3 2003, PG-13) |
|
| 11 |
Shaolin Soccer 2001, PG-13) |
|
| 12 |
Kung Fu Hustle 2004, R) |
|
| 13 |
Cars 2006, G) |
|
| 14 |
War of the Worlds 2005, PG-13) |
|
| 15 |
Like Mike 2002, PG) |
|
| 16 |
Click 2006, PG-13) |
|
| 17 |
Gridiron Gang 2006, PG-13) |
|
| 18 |
Glory Road 2006, PG) |


















