close [×]

Dear Flixster Community,

After seven fabulous years with you all, we are sorry to let you know that we're going to be retiring the Flixster Community site on September 30, 2014. Please note that you can still access your ratings, reviews, and quizzes on Flixster and Rotten Tomatoes using your same login. We have had so much fun building this community with you.

Thanks for all the memories,
Flixster

My Favorite Movies


  1. basketballspazz001
  2. jacinta

i love all these movies

  basketballspazz001's Rating My Rating
1
Coach Carter 2005,  PG-13)
2
She's the Man 2006,  PG-13)
3
High School Musical 2006,  G)
4
High School Musical 2 2007,  G)
5
High School Musical 3: Senior Year 2008,  G)
High School Musical 3: Senior Year
best movie ever
6
Read it and Weep 2006,  G)
7
She's All That 1999,  PG-13)
8
Bring It On: All or Nothing 2006,  PG-13)
9
A Cinderella Story 2004,  PG)
A Cinderella Story
good really like it
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004,  PG)
11
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005,  PG-13)
12
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001,  PG)
13
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002,  PG)
14
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007,  PG-13)
15
Mean Girls 2004,  PG-13)
16
Elf 2003,  PG)
17
Just My Luck 2006,  PG-13)
Just My Luck
really good
18
A Walk to Remember 2002,  PG)
19
Remember the Titans 2000,  PG)
20
Ever After: A Cinderella Story 1998,  PG-13)
21
The Perfect Man 2005,  PG)

Comments (1)


Post a comment

Recent Comments

  1. blackmsn22
    blackmsn22 posted 6 years ago

    ALL OF THEM MOVIES IS NICE