My Favorite Movies
| basicpms1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Flicka 2006, PG) |
|
| 2 |
Broken Bridges 2006, PG-13) |
|
| 3 |
American Heart 1993, R) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Mean Girls 2004, PG-13) |
|
| 6 |
Dirty Dancing 1987, PG-13) |
|
| 7 |
Pretty Woman 1990, R) |
|
| 8 |
A Cinderella Story 2004, PG) |
|
| 9 |
School of Rock 2003, PG-13) |
|
| 10 |
Happy Feet 2006, PG) |
|
| 11 |
The Day After Tomorrow 2004, PG-13) |
|
| 12 |
Knafayim Shvurot (Broken Wings) 2003, R) |












