My Favorite Movies


  bashiamu's Rating My Rating
1
Bad Boys 1995,  R)
2
Bad Boys 1983,  R)
3
Bad Boys II 2003,  R)
4
Pahat pojat (Bad Boys: A True Story) 2003,  Unrated)
5
Tao fan (Prison on Fire II) 1991,  Unrated)
6
Gaam yuk fung wan (Prison on Fire) 1987,  R)
7
Ladies They Talk About (Women in Prison) 1933,  Unrated)
8
Prison of the Dead 2000,  R)
9
Commando 1985,  R)
10
Suburban Commando 1991,  PG)
11
Rambo: First Blood Part II 1985,  R)
12
First Blood (Rambo: First Blood) 1982,  R)
13
Rambo III 1988,  R)
14
Rambo (Rambo IV) 2008,  R)
15
Step Up 2006,  PG-13)
16
You Got Served 2004,  PG-13)
17
Kerd ma lui (Born to Fight) 2004,  Unrated)
18
Saat po long (S.P.L.) (Kill Zone) 2005,  Unrated)
19
The War 1994,  PG-13)
20
Men in War 1957,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments