My Favorite Movies


  Bartonator's Rating My Rating
1
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006,  PG-13)
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
my fav film gotta be 5 stars
2
DOA: Dead or Alive 2007,  PG-13)
DOA: Dead or Alive
absoulety awesome a must see for anyone
3
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan 2006,  R)
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
the funniest film i have seen lately awesome an absoloutly hilarious
4
Jackass: Number Two 2006,  R)
Jackass: Number Two
got to be one of the funniest i have ever seen better than 1
5
Tenacious D in: The Pick of Destiny 2006,  R)
6
The Longest Yard 2005,  PG-13)
7
Epic Movie 2007,  PG-13)
Epic Movie
the funnist film i have seen in a while amazing
8
2 Fast 2 Furious 2003,  PG-13)
9
The Fast and the Furious 2001,  PG-13)
The Fast and the Furious
it's the fast and furious hast obe 5 stars
10
Jackass - The Movie 2002,  R)
11
Dirty Sanchez: The Movie 2007,  R)
12
Scary Movie 2000,  R)
13
Scary Movie 4 2006,  PG-13)
14
Final Fantasy VII - Advent Children 2005,  PG-13)
Final Fantasy VII - Advent Children
ff is an awesome gaming series so movie was good as well
15
Gridiron Gang 2006,  PG-13)
Gridiron Gang
badly wanna see this
16
Shaun of the Dead 2004,  R)
17
Fun With Dick and Jane 2005,  PG-13)
18
Bruce Almighty 2003,  PG-13)
19
Scary Movie 2 2001,  R)
20
Scary Movie 3 2003,  PG-13)
21
Lee Evans: XL Tour Live 2005 ,  Unrated)
22
Click 2006,  PG-13)
23
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker) 2006,  PG)
Stormbreaker (Alex Rider: Operation Stormbreaker)
one of my fav's love the book series and horowitz is a legend
24
Hot Fuzz 2006,  R)
Hot Fuzz
very very good all action at the end and funny throughout
25
Rush Hour 1998,  PG-13)
26
Rush Hour 2 2001,  PG-13)
27
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl 2003,  PG-13)
28
Ben-Hur 1959,  G)
Ben-Hur
want the dvd is really funny
29
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest 2006,  PG-13)
30
Pirates of the Caribbean: At Worlds End 2007,  PG-13)
31
Anger Management 2003,  PG-13)
32
The Rundown (Welcome to the Jungle) 2003,  PG-13)
33
Rush Hour 3 2007,  PG-13)
Rush Hour 3
going to be good
34
The Producers 2005,  PG-13)
The Producers
seen it in theartres ludicrous and very funny

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments