My Favorite Movies
| BarinaBabe's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
2 Fast 2 Furious 2003, PG-13) |
|
| 2 |
Dude, Where's My Car? 2000, PG-13) |
|
| 3 |
Honey, I Shrunk the Kids 1989, PG) |
|
| 4 |
Titanic (in 3D) 2012, PG-13) |
|
| 5 |
Save the Last Dance 2001, PG-13) |
|
| 6 |
Sweet Home Alabama 2002, PG-13) |
|
| 7 |
Crossroads 2002, PG-13) |
|
| 8 |
Spongebob Squarepants - Home Sweet Pineapple 2005, Unrated) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift 2006, PG-13) |
|
| 10 |
I'll Be Home for Christmas 1998, PG) |
|
| 11 |
Speed 2 - Cruise Control 1997, PG-13) |
|
| 12 |
Speed 1994, R) |
|
| 13 |
The Fast and the Furious 2001, PG-13) |













